Kontakt Du är varmt välkommen att besöka eller kontakta oss.

Vi finns i ABF-huset i centrala Stockholm. Kom gärna förbi och titta in. ABF-huset är ett centrum för folkbildning och kultur. I lokalerna genomförs utbildningar, kurser, seminarier och föredrag där människor möts för att lyssna, tänka efter och samtala. En levande och inspirerande miljö.

Elvira

Sveavägen 41 stockholm

ELVIRA Kunskapsutveckling AB

Vi svarar gärna på dina frågor.

Ring oss på telefon:
08-411 55 00

eller skicka e-post till:
info@elvira-kunskap.se

Besöksadress

Vi finns i ABF-huset, plan 2
Sveavägen 41, Stockholm

Närmaste T-banestation är Hötorget eller Rådmansgatan

Postadress
ELVIRA Kunskapsutveckling AB
Box 1305
111 83 Stockholm

VERKSAMHETSKOORDINATOR

Marita Janulf

E-post: marita.janulf@elvira-kunskap.se

Växel: 08-411 55 00
Direkt: 08-453 41 71
Mobil: 070-751 23 33

VD

Pernilla Berg

E-post: pernilla.berg@elvira-kunskap.se

Växel: 08-411 55 00
Direkt: 08-453 41 78
Mobil: 070-521 55  20

 

Vi på ELVIRA

Tina Stoor

Pedagog, samhällskommunikatör

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

tina.stoor@elvira-kunskap.se

Bahman Sadeghi

Samhällskommunikatör, handledare

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

bahman.sadeghi@elvira-kunskap.se

Flora Davidovicz

Pedagog, handledare

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

flora.davidovicz@elvira-kunskap.se

Lillan Kauppi

Samordnare samhällsorientering

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

lillan.kauppi@elvira-kunskap.se

Agnes Mathey

Pedagog, handledare

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

agnes.mathey@elvira-kunskap.se

Majvor Kindström

Yrkesutbildare

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

majvor.kindstrom@elvira-kunskap.se

Åsa Lord Byléhn

Handledare, coach

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

asa.bylehn@elvira-kunskap.se

Camilla Ringström

Studie- och yrkesvägledare, handledare

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

camilla.ringstrom@elvira-kunskap.se

Pernilla Berg

VD

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

pernilla.berg@elvira-kunskap.se

Marita Janulf

Verksamhetskoordinator

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

marita.janulf@elvira-kunskap.se

 
Close (X)

Email